Зінкевич Тимофій Семенович – (Михаїл)

Тимофій Зінкевич - МихаїлНародився 9 травня 1966 року.

З 1973 по 1982 рр. навчався в Лосятинській восьмирічній школі. У 1981-1984 рр. – навчання в Почаївському СПТУ-1.

З 1984 по 1987 рр. служив у ВМФ, м. Владивосток . В армії мав звання головного старшини.

У 1987-1988 рр. працював у Почаївській лаврі. 1988-1990 рр. – пономар церкви Різдва Богородиці міста Черкаси. З 1990 по 1994 рр. навчався у Санкт-Петербурзькій Духовній Семінарії. У 1998 р. закінчив Київську Духовну Академію.

9 жовтня 1997 р. рукоположений у сан диякона митрополитом Луцьким і Волинським Яковом. 10 жовтня 1997 р. пострижений у чернецтво. 12 жовтня 1997 р. рукоположений на ієромонаха митрополитом Яковом.

22 жовтня 2000 р. хіротонісований на єпископа Сумського і Охтирського за Божественною літургією у Володимирському кафедральному соборі міста Києва. 1 листопада 2000 р. призначений керуючим Сумською єпархією.

19 листопада 2002 р. призначається єпископом Чернігівським і Ніжинським, керуючим Чернігівською єпархією. 20 березня 2004 р. призначається тимчасово керуючим Сумською єпархією за сумісництвом.

18 травня 2005 р. призначений єпископом Луцьким і Волинським, керуючим Волинською єпархією.

21 січня 2009 року піднесений до сану архієпископа.

Удостоєний вищих церковних нагород: Ордену святого рівноапостольного князя Володимира Великого ІІІ ступеня (23.01.2004 р.) та Ордену Юрія Переможця (14.12.2006 р.).

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s