Пархом’юк Анатолій Іванович

Пархом'юк Анатолій Іванович

Народився 4 вересня 1967 року в с. Мирове Тернопільської області.
У 1986 році закінчив Кременецьке педагогічне училище за фахом „Вчитель праці та креслення”. З 1986 служив в Радянській армії в ракетних військах стратегічного призначення в місті Павлоград Дніпропетровської області. Заступник командира взводу радіотелеграфної, слухової засекреченої автоматичної станції. 12 років я мав підписку про нерозголошення цієї інформації. У 1995 р. закінчив Волинський державний університет ім. Лесі Українки за спеціальністю „Початкове навчання та образотворче мистецтво”. У 2000 р. – аспірантуру при Волинському державному університеті ім. Лесі Українки за фахом „Історія та теорія архітектури”.
Одружений.
1994 р. – Волинський державний університет ім. Лесі Українки, лаборант кафедри образотворчого мистецтва.
1995 р. – Волинський державний університет ім. Лесі Українки, викладач кафедри образотворчого мистецтва.
2002-2005 р.р. – помічник-консультант народного депутата на громадських засадах.
2002-2006 р.р. – Центр муніципальних реформ „Луцьк-1432”, директор. Паралельно працював на посаді асистента кафедри образотворчого мистецтва за сумісництвом.
З травня 2006 року працює на посаді заступника міського голови.

У 2009 році закінчив Національну академію державного управління при Президентові України і отримав повну вищу освіту за спеціальністю „Управління суспільним розвитком” та здобув кваліфікацію магістра управління суспільним розвитком.

Advertisements