Ющик Станіслав Михайлович

Ющик Станіслав Михайлович

Народився 5 серпня 1958 року в с. Скулин Ковельського району Волинської області у багатодітній сім`ї колгоспників.

Здобув повну вищу освіту в Львівському ордена Леніна державному університеті імені І.Франка, отримавши диплом з відзнакою та кваліфікацію фізика, викладача фізики.

Трудову діяльність розпочав у жовтні 1980 року вчителем фізики і математики у Великопорській восьмирічній школі Ковельського району. Потім 6 років працював в апараті виконкому Ковельської районної ради народних депутатів, звідки у лютому   1987 року з посади завідуючого організаційно-інструкторським  відділом був переведений в апарат Волинського облвиконкому, де працював інструктором, заступником завідуючого організаційно-інструкторським відділом.
З травня 1990 року він – консультант,  завідуючий організаційним відділом, керівник секретаріату – завідуючий організаційним відділом секретаріату Волинської обласної Ради народних депутатів, керівник секретаріату Волинської обласної  ради.
З  1995 по 2002 рік працював заступником голови з питань організаційної та кадрової роботи, деякий час – керівником апарату Волинської облдержадміністрації.
У жовтні 2002 року був звільнений із займаної посади з власної ініціативи через незгоду із застосуванням новопризначеним у червні 2002 року головою облдержадміністрації авторитарних та далеко неетичних методів керівництва. Після звільнення й, на знак протесту, категоричної відмови від запропонованої новим керівництвом роботи календарний рік перебував на обліку у Луцькому міському центрі зайнятості. Після цього влаштувався на роботу у приватну фірму “Антон”,  де працював з листопада 2003 по липень 2005 року.
З липня 2005 року Ющик С.М. – головний консультант-керівник Регіональної приймальні Президента України у Волинській області. У лютому наступного року через свою принципову позицію та конструктивну критику керівництва облдержадміністрації та виконкому Луцької міської ради за неналежну увагу до проблем і запитів жителів області, насамперед обласного центру, був звільнений із займаної посади за формальною причиною ліквідації Секретаріату Президента України внаслідок конфронтації між групами впливу на тодішніх Президента України і Прем`єр-міністра України.
Незважаючи на обіцянку високопосадовців Секретаріату Президента України та облдержадміністрації щодо використання його практичного досвіду і професіоналізму у діяльності місцевих органів виконавчої влади, вдруге календарний рік перебував на обліку у Луцькому міському центрі зайнятості.
У березні 2007 року влаштувався на роботу консультантом консультативного відділу ТзОВ “Континіум-Укр-Ресурс”. З травня 2007 року й до призначення на нинішню посаду – начальник консультативного відділу ТзОВ “Континіум”.

Нагороди. Почесна грамота Кабінету Міністрів України.

Громадська робота. Один із засновників обласного благодійного фонду “Рідна Волинь”, започатковував його практичну діяльність, деякий час очолював дирекцію цього фонду.

Сімейний стан. Разом із дружиною виховав доньку і сина, має онуку.

Advertisements